דף בית »  שידוכין  » האם פעלתי נכון?

שאלה בנושא: האם פעלתי נכון?


שאלה: במסגרת השירות הלאומי, יצא לי לעבוד במסגרת מאוד אינטנסיבית עם כמה מדריכים, אחד מהם בכיתה י"ב (שנתיים מתחתי).

מסתבר, שהבחור פיתח רגשות כלפי במהלך התקופה (הייתי שם שנתיים) וכל הזמן הזה שמר את זה בבטן. בסוף השנה, הוא דיבר איתי על זה גלויות, ושאל לדעתי. אני עניתי לו שכרגע זה לא נראה לי מתאים לשנינו - הוא עוד צריך לבנות את עצמו בישיבה, ואני בעז"ה גם כן אבנה את עצמי השנה.

בנוסף, אני מרגישה שיש פער הנובע מהגיל (הפרש של שנתיים), ואולי הוא יטשטש בהמשך, ואולי לא, צריך לבדוק את זה (אין לי חו"ח משהו אישי נגדו).

בכוונה לא הסכמתי לקבוע זמן מסוים שבו ניפגש, כי אני לא רוצה להתחייב, לא יודעת מה יהיה איתי, איתו, וכו´...

השאלה היא, האם פעלתי נכון, והאם יכול להיות שהוא ינזק מזה בכך שהוא יותר מדי יבנה על הקשר הזה בעוד שאני בכלל יתפוס כיוון אחר וכו´... ואז הוא נורא יפגע, וכואב לי עליו... כיצד נכון להתנהג במצב כזה? (יש לציין שהבחור לא אמר כלום במשך שנתיים כי הוא פחד שלא אתייחס אליו ברצינות, בגלל הפער בגיל, וחשב שסוף השנה שאני ממילא עוזבת זוהי הזדמנות אחרונה).

תשובה שלום התשובה שלך היא תשובה טבעית ונכונה, יש לו ישיבה, צבא, אולי גם לימודים... זה בהחלט מוקדם מידי ומתאים בד"כ ליחידי סגולה. רוב בני אדם שמתחתנים מוקדם ומנסים לתפוס הכל בסוף יוצאים מופסדים מכל הכיוונים. הוא גם כנראה ישמע עוד הרבה פעמים "לא", אם במסגרת דייטים, אם בישיבה, בצבא או בעבודה. לא כל דבר שאנו רוצים מקבלים ואם כן אז לא תמיד מיד, זה החיים! לפעמים זה גם כואב ומתוך הכאב גם נבנים באופן נפשי וכו´ בהצלחה שמואל, כולנו שדכנים


התשובה התקבלה מ כולנו שדכנים

שידוכין
שלום בית
זוגיות
בינו לבינה
שונות 


כל הזכויות שמורות לכולנו שדכנים ©
כולנו שדכנים  |  אודות  |  צור קשר  |  עדכונים  |  פרטיות
תרומות  |  פרסום  |  דרושים
האתר פותח ע"י בינמיקה ורגופלוס
עיצוב ובניית אתרים
רוצים מערכת שידוכים, אתר שידוכים? צרו עימנו קשר